Повідомлення

“Коли ти змагаєшся, ти показуєш свої надможливості та досягаєш нових вершин, до яких прагнув”, – учасник “Ігор Героїв” Юрій Дмитренко

7 лютого 2018 року
Повідомлення про мужнього розвідника підготувало інтернет-видання “Тернополяни”

Цієї суботи, 10 лютого, в тернопільському торгово-розважальному центрі “Подоляни” відбудуться всеукраїнські аматорські спортивні змагання з “Коли ти змагаєшся, ти показуєш свої надможливості та досягаєш нових вершин, до яких прагнув”, – учасник “Ігор Героїв” Юрій Дмитренко кросфіту “Ігри Героїв”, у яких візьмуть участь люди з інвалідністю.

Одним із учасників турніру є полтавчанин Юрій Дмитренко, який втратив кінцівку в зоні АТО.

Як розповів Юрій, до початку війни він був студентом Полтавського національного технічного університету. У 20 років хлопець закінчив навчання, а у серпні 2014 року пішов добровольцем на службу за контрактом до ЗС України. Юрій Дмитренко півтора року прослужив у 54 окремому розвідувальному батальйоні.

“Я добре пам’ятаю той день, коли отримав поранення. На той час я прослужив у зоні АТО півтора року. Одна з наших розвідувальних груп потрапила в засідку. Я був у складі евакуаційної групи і коли прикривав своїх, то сам наступив на міну. Понад 2,5 місяця я пробув у госпіталі. Саме у той час до мене прийшов автор проекту “Ігри Героїв” Євген Коваль та запропонував взяти участь у цих змаганнях. Ще знаходячись у госпіталі, я почав свої перші тренування. Спершу були одні змагання, а далі так пішло, що майже у всіх змаганнях брав участь, – поділився Юрій Дмитренко.

За словами Юрія, кросфіт – це дуже хороша комплексна підготовка для людей з інвалідністю, військовослужбовців, рятувальників та поліцейських.

“Ігри Героїв” проводять не просто заради змагань, ідея тут набагато більша – реабілітувати людей з інвалідністю завдяки спорту. Заняття кросфітом мені дуже допомогли. Багато моїх фізичних показників стали набагато кращими, аніж були до поранення. Це такий комплексний підхід, бо об’єднує в собі багато видів спорту – важку та легку атлетику, гімнастику, кардіонавантаження. Завдяки кросфіту ти стаєш не просто сильним, але й витривалим. Це така всебічна підготовка. Незважаючи на протез, я достатньо мобільний. Не кожен мій одноліток може бігати з такою швидкістю, як я. Головна ідея проекту – реабілітація. Коли ти змагаєшся, ти показуєш якісь надможливості та досягаєш нових вершин, до яких прагнув”, – додав Юрій.

До слова, Юрій Дмитренко брав участь у змаганнях Invictius Games, які відбувались у вересні 2017 року в Торонто, а зараз готується до наступних змагань, які незабаром пройдуть в Австралії.