Повідомлення

Кіровоградці провели в останню путь офіцера-спецпризначенця, який героїчно загинув, захищаючи Україну

5 листопада 2015 року
Командир розвідувальної групи спеціального призначення окремого полку спеціального призначення капітан Тарас Карпа героїчно загинув, виконуючи бойове завдання в зоні проведення АТО в липні 2014 року
Кіровоградці провели в останню путь офіцера-спецпризначенця, який героїчно загинув, захищаючи Україну

Капітан Тарас Карпа з 2010 року проходив службу в окремому полку спеціального призначення. З перших днів проведення АТО він брав участь у найважчих бойових операціях.

29 липня 2014 року його зведений розвідувальний підрозділ отримав завдання здійснити евакуацію українського льотчика, збитого в районі міста Сніжне. Поблизу населеного пункту Латишеве розвідники потрапили у засідку. Сили були не рівними, однак спецпризначенці з боєм пішли на прорив. Багато воїнів того підрозділу героїчно загинули. Про долю капітана Тараса Карпи, який під час бою отримав важкі поранення, було нічого невідомо.

На повернення Тараса до останнього очікувала дружина Марина та півторарічний синочок Даниїл. Його прізвище довгий час було серед списку полонених. Однак кілька днів тому його тіло вдалося ідентифікувати за допомогою аналізу ДНК серед тимчасово невстановлених захисників України.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі капітана Тараса Карпу нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Вшанувати розвідника прийшли рідні, бойові товариші, представники влади, військовослужбовці Кіровоградського гарнізону та сотні мешканців обласного центру.

Люди не стримували сліз, прощаючись із бойовим офіцером.

Вічна слава та пам’ять Герою!