Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Хворому синові офіцера Збройних Сил України потрібна донорська кров

12 листопада 2015 року
Батько хлопця на даний час виконує завдання із захисту Батьківщини в складі одного з підрозділів в зоні проведення АТО
Хворому синові офіцера Збройних Сил України потрібна донорська кров

Як повідомляє управління комунікацій та преси Міністерства оборони України – днями син військовослужбовця Збройних Сил України – 15-річний Олексій Білоус потрапив до Київської лікарні ОХМАДИТ зі страшним діагнозом – “гострий мієлоїдний лейкоз”. Лікарі зазначають – стабільний стан хлопця залежить лише від донорів.

Потреба у крові є постійною. Нажаль, батьки вичерпали власні ресурси. Знайомі та друзі родини також. База донорів, які за біохімічними параметрами підходять для переливання – обмежена. Тому, звертаємось до військовослужбовців Київського гарнізону та небайдужих киян. Можливо, саме Ваша вчасна допомога подарує надію юному Олексію!

Постійно потрібні донори, які проживають на території Києва та Київської області. Для виготовлення “тромбомаси”, особи віком від 21 до 35 років із групами крові: ІІ(+), ІІ(-) або IV(+), IV(-). Для “R-маси”: донори віком від 18 до 35 років, група крові – ІІ(+).

Контактний телефон матері та батька для уточнення інформації, координації та надання благодійної допомоги:  +38(067)730-52-32 (Ольга), +38(093)164-47-33 (Олег). Прохання попередньо телефонувати до матері Олексія!

Не будьте байдужими, повідомте друзів та знайомих!