ЗМІ про нас

Холодноярці позмагалися за звання найкращої розвідгрупи та премію у 10 тисяч гривень

1 березня 2021 року/інформаційне агентство Міністерства оборони України “Армія Inform”
Холодноярці позмагалися за звання найкращої розвідгрупи та премію у 10 тисяч гривень

Як повідомили в пресслужбі бригади, перше місце серед учасників посіли розвідники 2-го батальйону. Вони виявилися найкращими в багатьох дисциплінах, зокрема в топографічному орієнтуванні, коли групи мали пройти 10 км, визначаючи координати різним способом, показали відмінні знання з медицини й найкраще зіграли в пейнтбол.

“Під час гри командир групи давав чіткі команди, вони передавалися по ланцюгу, кожен боєць розумів, як йому діяти, надавав доповіді”, – розповів заступник командира бригади холодноярців підполковник Іван Войтенко.

Він уточнив, що марш-кидок у повній викладці – у бронежилетах, касках, зі зброєю – найкраще здійснила розвідгрупа розвідувальної роти. Утім, їм не вдалося втримати першість бригади.

Іван Войтенко подякував усім розвідникам за участь у змаганнях і зазначив, що вони були досить важкими й вимагали підготовки та витривалості.

Як зазначив командир бригади полковник Дмитро Брижинський, рівень підготовки розвідників 2-го батальйону відповідає рівню їхньої бойової роботи.

“Розвідвзвод цього батальйону за минулу ротацію успішно виконав два надскладні бойові завдання. Вони змогли просунутися й закріпитися на тих позиціях, на яких не змогли закріпитися до цього представники інших частин. І виконали завдання без втрат. Все завдяки командиру розвідувального взводу. Це результат наполегливої роботи, розуміння й правильного підходу до справи”, – сказав Дмитро Брижинський.

Він вручив захисникам грамоти і грошову премію в розмірі 10 тисяч гривень.