Повідомлення

“Хочу бути розвідником”

20 липня 2015 року
Події останнього року показали не лише життєву необхідність побудови сильного війська, а й зміцнення офіцерського корпусу ЗС України. Розуміючи це, молоді українці обирають для себе професію військового

“Хочу бути розвідником”У цьогорічній вступній компанії найбільший конкурс, як завжди, до Військової академії (м. Одеса) на факультет високомобільних десантних військ і розвідки. Цього року – 4 особи на одне місце.

Одним із тих абітурієнтів, хто пройшов випробування бойовими діями в зоні АТО, є десантник молодший сержант Микола Казаков. Спочатку як строковик, а згодом як контрактник він чотири роки відслужив у 79-й окремій аеромобільній бригаді. Воював на Донбасі, де під час виконання одного з бойових завдань отримав контузію та осколкове поранення. Проте це не надломило хлопця, а лише морально й фізично загартувало його та зміцнило віру в те, що професія військового – це його життєвий шлях.

Окрім нього, ще 16 його бойових побратимів з “79-ки” цьогоріч також вирішили вступати на різні факультети до Військової академії (м. Одеса).

Війна на Сході країни не знизила рейтинг військових вишів серед молоді. Тисячі юнаків та дівчат, військовослужбовці, які мають бойовий досвід, зробили свій вибір – присвятити життя захисту держави.