Повідомлення

Хочеш миру – готуйся до війни!

7 жовтня 2015 року
Розвідники військових частин та підрозділів, які не залучені до АТО, вдосконалюють підготовку до виконання завдань за призначенням
Хочеш миру – готуйся до війни!

Припинення активної фази бойових дій на фронті, що триває протягом останніх тижнів, не зменшило навантаження на особовий склад розвідувальних частин та підрозділів. Воїни, які перебувають в зоні АТО, виконують завдання згідно зі штатними розкладами, їхні бойові побратими, які знаходяться у пунктах постійної дислокації, вдосконалюють свою підготовку до виконання завдань за призначенням.

Так, розвідники окремого полку спеціального призначення проводять тактико-спеціальні навчання (ТСН) у Карпатах. Під час ТСН розвідники відпрацьовують навчальні питання з вдосконалення особистої підготовки та злагодження підрозділів. Незважаючи на проведення ТСН в тилу, заняття проводяться максимально наближеними до бойової обстановки, з жорстким дотриманням заходів оперативного маскування. Особливістю ж ТСН є змішане комплектування підрозділів – весь офіцерський та сержантський склад має досвід виконання завдань в зоні АТО, в той же час рядовий склад – це переважно мобілізовані військовослужбовці. Крім того, однією з цілей заходу є виявлення та відсів особового складу, який за своїми якостями не може проходити службу у військовій частині спеціального призначення.