Повідомлення

Хочеш миру – готуйся до війни!

7 жовтня 2015 року
Розвідники військових частин та підрозділів, які не залучені до АТО, вдосконалюють підготовку до виконання завдань за призначенням

Припинення активної фази бойових дій на фронті, що триває протягом останніх тижнів, не зменшило навантаження на особовий склад розвідувальних частин та підрозділів. Воїни, які перебувають в зоні АТО, виконують завдання згідно зі штатними розкладами, їхні бойові побратими, які знаходяться у пунктах постійної дислокації, вдосконалюють свою підготовку до виконання завдань за призначенням.

Так, розвідники окремого полку спеціального призначення проводять тактико-спеціальні навчання (ТСН) у Карпатах. Під час ТСН розвідники відпрацьовують навчальні питання з вдосконалення особистої підготовки та злагодження підрозділів. Незважаючи на проведення ТСН в тилу, заняття проводяться максимально наближеними до бойової обстановки, з жорстким дотриманням заходів оперативного маскування. Особливістю ж ТСН є змішане комплектування підрозділів – весь офіцерський та сержантський склад має досвід виконання завдань в зоні АТО, в той же час рядовий склад – це переважно мобілізовані військовослужбовці. Крім того, однією з цілей заходу є виявлення та відсів особового складу, який за своїми якостями не може проходити службу у військовій частині спеціального призначення.