Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Керівництво держави перевірило готовність ЗС України до зими

5 жовтня 2014 року
Перебуваючи з робочою поїздкою на Житомирщині, Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко наголосив на необхідності термінового вирішення всіх питань забезпечення армії перед зимою
Керівництво держави перевірило готовність ЗС України до зими

“Ми зробимо все можливе для того, щоб, використовуючи той досвід, якого ми набули протягом антитерористичної операції, значно підвищити рівень захисту, комфорту і безпеки, а також піклування про наших солдатів, які конче потребують уваги і з боку влади, і з боку народу”, – зазначив Глава держави.

Під головуванням Прем’єр-міністра України 3 жовтня в Міністерстві оборони України відбулася виїзна нарада щодо матеріально-технічного забезпечення в осінньо-зимовий період підрозділів, які беруть участь в АТО, а також щодо стану підготовки до осінньо-зимового періоду підрозділів ЗС України, передислокованих з тимчасово окупованої території АР Крим.

Керівництво держави перевірило готовність ЗС України до зими

Арсеній Яценюк перевірив оснащеність та підготовку Збройних Сил України до виконання завдань, оглянув представлені зразки озброєння, екіпірування та обмундирування військовослужбовців, ознайомився з нормами харчового забезпечення та наповненням сухих пайків.

Міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей поінформував Прем’єр-міністра України про поточний стан справ. За словами Міністра оборони України, на сьогодні для військовослужбовців закуплено 41850 комплектів польових костюмів та 14303 пар черевиків. Також закуплено медичні препарати, створено запаси вугілля та мазуту для проведення опалювального періоду та забезпечення обігріву особового складу в зоні АТО.