Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Кабінет Міністрів України підвищив розмір щорічної грошової допомоги до 5 травня учасникам війни та деяким іншим категоріям осіб

3 травня 2016 року
Відповідне рішення було прийнято під час позачергового засідання Уряду 29 квітня ц. р.

Рішення про підвищення грошової допомоги було прийнято на виконання доручення Прем’єр-міністра України Міністерству соціальної політики України та Міністерству економічного розвитку і торгівлі України під час засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення у 2016 році Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Згідно з рішенням розмір одноразової допомоги учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога збільшено зі 170 до 400 гривень, а членам сімей померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – з 465 до 500 грн.

Кабінет Міністрів України підвищив розмір щорічної грошової допомоги до 5 травня учасникам війни та деяким іншим категоріям осіб

“Треба зігріти цих людей теплотою своєї душі. І кожен захід, який проводиться по усій Україні, щоб він не просто був, як організація якогось концерту, а щоб це зробити від душі, від чистого серця. І люди це відчули. Не так багато у нас залишилося ветеранів, які є нашою гордістю. Тому хотілося б, щоб у кожному куточку нашої країни це відчувалося саме нашими ветеранами”, – підкреслив під час засідання Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.