Повідомлення

Із настанням холодів забезпечення особового складу АТО засобами обігріву набуває вирішального значення

24 листопада 2014 року
Волонтерські організації щодня привозять для бійців АТО теплі речі та різноманітні пічки

Поряд із сучасними технічними засобами розвідки, зв’язку та ураження сьогодні чи не найнеобхіднішими для учасників АТО є пічки. Щоб максимально забезпечити ними воїнів, волонтерські організації привозять на передову як екземпляри ще Другої світової війни, так і справжні шедеври інженерної думки. Так, Станіслав С. з Черкащини сконструював для воїнів багатофункціональну пічку, яка забезпечує виконання декількох справ одночасно: на спеціальній пательні можна готувати їжу, в окремому “казані” кип’ятити чай або воду для купання, а на поручнях сушити речі. А якщо покласти на “буржуйку” каміння та накрити її наметом, вона перетворюється на польову лазню. Винахід нескладно транспортувати, навіть під час роботи її можна легко переносити з одного місця в інше.

На харківському підприємстві, яким керує Ірина Г., пічки для воїнів АТО роблять за американськими армійськими зразками. Креслення знайшли в Інтернеті, а матеріали використовують вітчизняні. Модель надзвичайно вдала і дуже підходить розвідникам.

До виготовлення пічок долучилися й вчителі та учні Вінницького вищого художнього професійно-технічного училища, які виготовляють обігрівачі для воїнів зі старих газових балонів.

Крім того, нещодавно креслення ще одного унікального засобу обігріву разом із коштами на його виготовлення надійшло з російського міста Мурманськ. У супроводжувальному листі родина Олександра Г. висловлює свою підтримку українським воїнам, бажає якнайшвидшої перемоги над ворогом та відновлення територіальної цілісності України.

Із настанням холодів забезпечення особового складу АТО засобами обігріву набуває вирішального значення Із настанням холодів забезпечення особового складу АТО засобами обігріву набуває вирішального значення