Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

«Яка заміна? Тут пацани 19-ти річні сидять» - рашист пояснює дружині, що в його підрозділі вже чекають не на ротацію, а на повне виведення з території України. Перехоплення

16 червня 2022 року

Дружини рашистів намагаються повернути своїх чоловіків додому, доки вони ще живі. Втім, командування не дає їм такого шансу. Саме про це в перехопленій розмові розповідає російському окупанту його дружина: «Будете ви там до кінця воєнних дій. Не раніше осені. Тобто, не раніше вересня. Заміни вам немає. Навіть тих, у кого контракти закінчуються – все одно будуть там, доки не закінчаться воєнні дії».

Чоловік обурюється тим, що дружини військових замало роблять для їхнього повернення. Каже, що потрібно звертатися в прокуратуру. На що дружина заперечує: «А що в прокуратурі скажеш? Ти контракт підписав». Військовий пояснює, що ця ситуація примусить їх іти на крайні заходи: «Якщо нічого не зміниться, люди дізнаються цю інформацію і почнуть самі себе стріляти. Іншого виходу немає, як додому поїхати. Тут або тебе, або ти. Кожного дня сидиш і думаєш: пиз… (вдарить) поруч з тобою, залишаться від тебе одні кросівки». А на чергові заперечення дружини щодо відсутності заміни, каже: «Нехай повністю виводять. Яка заміна? Тут пацани 19-ти річні сидять…»