Повідомлення

“І мужність, як прапор, пронесли…”

17 листопада 2015 року
В Олександрії відбулася зустріч студентів місцевого професійного ліцею з розвідником Романом Малишем

Ми живемо у найкращій країні на Землі: із зеленими лісами і гаями, блакитними ріками й озерами, щедрими полями і садами. Ми любимо свою мелодійну мову, пісні, народні традиції, пишаємося своєю історією. Але в нашу країну прийшла біда. Анексовано Крим, палає війна на Сході України, в якій гинуть військовослужбовці, мирне населення і діти. Нова Україна народжується у цій боротьбі, бо її свободу відстоює увесь український народ. Вчорашні студенти, програмісти, фермери, інженери стали на захист України і нашого майбутнього.

Сьогодні не залишилось людей, байдужих до долі України, а слова “патріот”, “герой”, “незалежність” набули для нас особливого значення. Сьогодні багато патріотів нашої держави захищають у зоні АТО свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На Сході, під ворожими кулями і “Градами”, боронять Україну її найкращі сини та доньки.

“І мужність, як прапор, пронесли…”

З метою формування в молоді любові до своєї країни днями бібліотекарі міста Олександрія Кіровоградської області провели захід з вшанування учасників АТО “І мужність, як прапор, пронесли…”. На зустріч із студентами Олександрійського професійного ліцею прийшов учасник АТО Романа Малиш.

22-річний патріот – розвідник окремого полку спеціального призначення, який перебував у зоні бойових дій з березня по вересень 2014 року, розповів студентам про те, що переживав на Сході, про умови, в яких воював, та про допомогу українській армії від держави та волонтерів.

В ході заходу студенти ставили багато запитань спецпризначенцю про його відчуття на фронті, про віру в перемогу та повернення додому. Спільно переглянули відеоролики “117 героїв АТО з Кіровоградщини”, де кожен другий – їх ровесник, а кожен п’ятий – родом з Олександрії.