Повідомлення

Голова СБУ привітав воєнних розвідників з професійним святом

8 вересня 2016 року
Голова СБУ Василь Грицак узяв участь в урочистостях під головуванням Президента України з нагоди професійного свята воєнних розвідників
Голова СБУ привітав воєнних розвідників з професійним святом

На думку Василя Грицака, співробітники СБУ, бойові побратими воєнних розвідників, як ніхто можуть оцінити їх високий професіоналізм та колосальну роботу у спільній справі – протидії агресору.

Відсіч агресору стала суворим випробовуванням для всіх тих, кому український народ довірив захист суверенітету та територіальної цілісності держави. Воєнні розвідники гідно і самовіддано виконують цю місію. В їх активі – віртуозна агентурна робота, ретельне відстеження порушень Мінських домовленостей, викриття підрозділів окупантів на території Донбасу та анексованого Криму, системний моніторинг потенційних загроз вторгнення поблизу українського кордону.

На переконання очільника СБУ, сьогодні Головне управління розвідки Міністерства оборони України – це сучасна та ефективна структура, яка здобуває вкрай важливу інформацію для прийняття стратегічних рішень на рівні держави.