Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Заради миру і добра

18 липня 2014 року
Навіть після найзапекліших боїв з терористами розвідники зберігають у своїх душах доброту та людяність. Допомагають їм у цьому наймолодші українці
Заради миру і добра

Сьогодні чи не кожен громадянин України, який відчуває себе патріотом, розуміє, що українському війську потрібна допомога. Люди допомагають хто чим може. Щодня десятки автівок везуть солдатам нові бронежилети, шоломи та прилади нічного бачення, продукти харчування та, навіть, питну воду і білизну.

А ще везуть … листи. Так, в епоху новітніх комп’ютерних технологій, Інтернету та супутникового зв’язку, — саме в паперових конвертах надходять до бійців найтепліші слова підтримки та дитячі малюнки. Вони ніби часточки людських душ з мирної України.

Харків, Вінниця, Івано-Франківськ, Київ, Миколаївщина та Дніпропетровщина – далеко не повний перелік населених пунктів, вказаних у зворотних адресах. Вихованці лiтнiх таборів, дитсадків та художніх шкіл надсилають до зони бойових дій саморобні листівки та малюнки. Усі роботи оформлені у національних кольорах.Заради миру і добра Найчастіше діти малюють мирне життя: високі дерева, зелену траву та щасливі родини. “Мир в Україні дорогий для нас! І ніхто не хоче війни! Ми віримо нашим військовим, ми любимо їх. І просимо: бережіть мир в Україні! Ми молимося за вас!” – ось ті слова, які малеча хоче донести до своїх захисників.

Розвідники кажуть: “Дуже приємно, що нас підтримують люди з усієї країни. За все це ми щиро вдячні, і разом ми переможемо! Якими б жорстокими не були бої, коли повертаєшся на недовгий відпочинок в табір, а в наметі висить зроблений дитячими руками оберіг чи малюнок зі словами “Слава Україні”, – розумієш заради кого ти щойно був під кулями на волосину від смерті і заради кого підеш туди ще. Адже віддаємо свої життя за мир і добро в Україні”.

Заради миру і добраЗаради миру і добра