Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Масштабна практична допомога розвідникам – свідчення всенародного визнання та підтримки справжніх захисників Вітчизни

16 липня 2014 року
До заходів з надання матеріально-технічної допомоги розвідувальним частинам та підрозділам приєднується все більше громадян України та інших держав

Щодня переважна більшість російських ЗМІ, забувши про елементарні засади журналістської етики та моралі, робить свою брудну справу, видаючи чорне за біле, брехню за правду, покидьків за героїв тощо. На превеликий жаль, до цього кривавого бізнесу долучилась частина російської інтелігенції, у тому числі деякі колись шановані українцями актори та музиканти.

Проте нав’язана Росією війна зустріла гідну відповідь. За всенародної підтримки українська армія здійснила, на перший погляд, неможливе – за декілька місяців повстала з попелу, як легендарний Фенікс.

Підла та жорстка війна не зламала нашого народу. Навпаки. Загроза окупації непрошеними “визволителями” згуртувала населення України. Вперше за роки незалежності українці повірили у національні Збройні Сили та намагаються їм всіляко допомогти. При цьому найбільшу довіру, повагу та любов українці демонструють до льотчиків, десантників та розвідників, адже саме на цих військовослужбовців припадає найбільше навантаження “неоголошеної” війни. Але навіть в цьому героїчному строю особливе місце посідають розвідники – бійці окремих полків спеціального призначення.

Масштабна практична допомога розвідникам – свідчення всенародного визнання та підтримки справжніх захисників Вітчизни Масштабна практична допомога розвідникам – свідчення всенародного визнання та підтримки справжніх захисників Вітчизни

За останні тижні завдяки патріотам – журналістам, приватним підприємцям та просто небайдужим людям – розвідники, які беруть участь в АТО, вкотре отримали необхідні вантажі. Так, надійшла чергова партія матеріально-технічних засобів, зібрана за допомогою електронних видань “Український мілітарний портал” і “ЦЕНЗОР.НЕТ” та громадських об’єднань. Крім того, розвідники отримали допомогу від людей, які найкраще можуть оцінити героїзм сучасних українських воїнів – ветеранів війни в Афганістані міста Старокостянтинів. Земний їм уклін і висока шана!

Також слід зазначити, що від початку АТО на адресу ГУР МО України надходить велика кількість листів від патріотів та, як не дивно, – від росіян. Висловлюємо щиру вдячність всім патріотам за підтримку та інформацію. Ворогам відповідаємо щирими словами киянки Насті Дмитрук:

Никогда мы не будем братьями
ни по родине, ни по матери.
Духа нет у вас быть свободными –
нам не стать с вами даже сводными.

Вы себя окрестили “старшими” –
нам бы младшими, да не вашими.
Вас так много, а, жаль, безликие.
Вы огромные, мы – великие.

А вы жмете… вы всё маетесь,
своей завистью вы подавитесь.
Воля – слово вам незнакомое,
вы все с детства в цепи закованы.

У вас дома “молчанье – золото”,
а у нас жгут коктейли Молотова,
да, у нас в сердце кровь горячая,
что ж вы нам за “родня” незрячая?

А у нас всех глаза бесстрашные,
без оружия мы опасные.
Повзрослели и стали смелыми
все у снайперов под прицелами.

Нас каты на колени ставили –
мы восстали и всё исправили.
И зря прячутся крысы, молятся –
они кровью своей умоются.

Вам шлют новые указания –
а у нас тут огни восстания.
У вас Царь, у нас – Демократия.
Никогда мы не будем братьями.