Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Допомога розвідникам від кращих вітчизняних виробників військового одягу та спорядження

12 лютого 2015 року
Серед багатьох вітчизняних виробників військової форми та спорядження своєю громадською позицією, надійністю та ініціативністю відрізняється кампанія “PROF1 Group”

Проведення АТО викрило багато недоліків у системі забезпечення ЗС України. Одним із проблемних напрямів була ситуація із забезпеченням особового складу ЗС України якісною формою одягу та індивідуальним спорядженням. Неякісна форма одягу, що у мирний час створювала незручності військовослужбовцям, під час війни стала небезпечною для них та ставала однією з передумов зриву виконання бойових завдань.

На проблеми та потреби військових відгукнулися фахівці, у тому числі кампанія “PROF1 Group”. Разом із безкоштовним наданням форми одягу та спорядження розвідникам, досвідчені фахівці кампанії проводили тактичні та спеціальні тренінги з добровольчими підрозділами територіального захисту. В свою чергу, директор “PROF1 Group” Костянтин Леснік разом з іншими волонтерами розпочав реформування та модернізацію системи тилового забезпечення ЗС України. Сьогодні під його безпосереднім керівництвом розробляється нова форма одягу для військовослужбовців ЗС України.

Незважаючи на великий обсяг вже виконаної волонтерської роботи, кампанія продовжує допомагати військовослужбовцям, які беруть участь в АТО. Так, днями представники “PROF1 Group” вручили комплект якісної форми розвіднику 54 окремого розвідувального батальйону Вадиму Пуговиці.

Вадим відзначився у боях під Вуглегірськом, був поранений та нагороджений відзнакою Міністерства оборони України “За воїнську доблесть”. Зараз розвідник перебуває на лікуванні.

 

Допомога розвідникам від кращих вітчизняних виробників військового одягу та спорядження             Допомога розвідникам від кращих вітчизняних виробників військового одягу та спорядження