Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

До середини березня здалися в полон близько ста російських танкістів

16 травня 2022 року

До середини березня здалися в полон близько ста російських танкістівВоєнна розвідка України здобула документальні підтвердження втрат живої сили та техніки 1 танкової армії збройних сил країни-окупанта.

Вивчення та аналіз добутих документів дозволив встановити перелік підрозділів, які беруть участь у військовому вторгненні на територію України, військові звання та прізвища окупантів, які під час ведення бойових дій загинули, пропали безвісті, потрапили в полон або отримали поранення.

Станом на 15 березня 2022 року загальні втрати 1 російської танкової армії становили 409 осіб. Українськими воїнами було ліквідовано 61 та поранено 209 окупантів. Лише за перші два тижні війни зникли безвісті 44 російські танкісти та 96 окупантів зі складу цієї армії вирішили зберегти свої життя та здалися в полон.

За цей же час, захисниками України було знищено та захоплено 308 одиниць бойової техніки зі складу зазначеної армії окупантів.

До середини березня здалися в полон близько ста російських танкістів До середини березня здалися в полон близько ста російських танкістів До середини березня здалися в полон близько ста російських танкістів До середини березня здалися в полон близько ста російських танкістів До середини березня здалися в полон близько ста російських танкістів До середини березня здалися в полон близько ста російських танкістів