Повідомлення

“До кінця життя буду з вами”

14 березня 2015 року
Засновник і перший керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал-лейтенант у відставці Олександр Скіпальський свій 70-й День народження зустрів у колі молодих розвідників
“До кінця життя буду з вами”

Ініціатива проведення зустрічі належала цьогорічним випускникам військових навчальних закладів. Молоді офіцери, окрім набутих у вишах теоретичних знань, прагнули отримати практичні поради щодо подальшої служби, тим більше, якщо вони будуть від легендарної в історії української воєнної розвідки людини.

Олександр Олександрович Скіпальський і справді є людиною-легендою з величезним життєвим і професійним досвідом та державницьким кругозором. Він обіймав керівні посади у різних структурах у системі захисту національних інтересів України та був народним депутатом України. Сьогодні він є почесним головою Об’єднання ветеранів розвідки України та головою Спілки офіцерів України.

У своєму виступі Олександр Олександрович поділився спогадами як про деякі деталі службової діяльності, особисті цікаві зустрічі та знайомства, наприклад, з Героєм України Євгеном Степановичем Березняком, так і баченням геополітичної ситуації довкола України та шляхів розв’язання конфлікту на Сході нашої держави. Також Олександр Скіпальський висловив щиру повагу військовим розвідникам, які сьогодні захищають територіальну цілісність нашої Батьківщини.

На завершення зустрічі співробітники ГУР МО України побажали ювіляру міцного здоров’я, довгих років життя та натхненної праці на ниві громадської діяльності і виховання молодих патріотів України.

Дякуючи за привітання, Олександр Олександрович запевнив присутніх у відданості військовій розвідці до кінця свого життя. Адже колишніх розвідників не буває.