Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Для утримання територій: рф передислоковують на північ Криму нові військові підрозділи

4 січня 2023 року

Для утримання територій: рф передислоковують на північ Криму нові військові підрозділиПро це в коментарі Укрінформу повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк.

Представник воєнної розвідки України зауважив, що росіяни наразі докладають усіх зусиль, аби зберегти так званий сухопутний коридор до Криму.

“У цьому полягала їхня ідея захоплення Донецької області, узбережжя Азовського моря, також у їхніх планах було відрізати Україну від Чорного моря. Але країна-окупант не змогла реалізувати жодних планів в Україні. Враховуючи, що наші закордонні партнери поставляють нам нові зразки озброєння, так званий сухопутний коридор до Криму, звичайно, не є безпечним. Україна завдаватиме ударів по позиціях росіян на всій окупованій території”, – зазначив Андрій Черняк.

Представник ГУР МО України додав, що загарбники стягують на північ Криму нові військові підрозділи. Також вони продовжують будувати оборонні споруди як на півночі тимчасово окупованого півострова, так і на тимчасово окупованій частині Херсонщини.

“Вони програють, тому створюють захисні споруди там, де можуть, розуміючи, що їм доведеться вести на цих рубежах бойові дії”, – підсумував Андрій Черняк.