Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Для геноциду українського народу окупаційні підрозділи застосовували всю наявну у них зброю

6 квітня 2022 року
Для геноциду українського народу окупаційні підрозділи застосовували всю наявну у них зброю

Поблизу населеного пункту Димер, на Київщині спецпризначенці ГУР МО України знищили колону росгвардії. Залишені окупантами в розбитих машинах документи є черговим свідченням намірів російських нелюдів вбивати народ України на вже окупованих ними територіях.

Військовослужбовці росгвардії 748 окремого батальйону оперативного призначення (в/ч 6912, м. Хабаровськ), для “демілітаризації” та “денацифікації” мирних містечок на Київщині везли з собою автоматичну зброю та важкі кулемети. “братній” російський народ мабуть збирався повторити “подвиги” гітлерівців в Бабиному Ярі.

Здобуті документи стануть черговими доказами воєнних злочинів росії в міжнародних судах, а трофейну зброю українські розвідники вже передали у підрозділи на сході та півдні України.

Для геноциду українського народу окупаційні підрозділи застосовували всю наявну у них зброю Для геноциду українського народу окупаційні підрозділи застосовували всю наявну у них зброю Для геноциду українського народу окупаційні підрозділи застосовували всю наявну у них зброю Для геноциду українського народу окупаційні підрозділи застосовували всю наявну у них зброю