Повідомлення

Державний Прапор – символ державності України

23 серпня 2014 року
У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України та у підпорядкованих військових частинах з нагоди свята відбулися урочисті ритуали підняття Державного Прапора України
Державний Прапор – символ державності України

Сьогодні з нагоди Дня Державного Прапора України у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України та підпорядкованих військових частинах, як і у всіх установах і організаціях держави, було проведено урочистий ритуал підняття Державного Прапора України. Саме синьо-жовтий стяг є головним символом національної ідентичності, одним із найважливіших елементів процесу становлення державності, історичним надбанням нашого народу, часткою його етнічної культури. В умовах сьогодення цей захід має особливе значення для народу України.

На початку заходу до особового складу звернулися представники керівництва ГУР МО України. Після цього відбулося урочисте підняття Державного Прапора України, під час якого особовий склад виконав Державний Гімн України. Завершився ритуал проходженням особового складу урочистим маршем.