Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Держава-агресор підготувала чергову інформаційну спецоперацію з дискредитації України та її військово-політичного керівництва

9 червня 2023 року

Спільними зусиллями розвідувальної спільноти України отримано інформацію про те, що російським агентством соціального проектування запущено новий етап кампанії з дискредитації українського військового командування та державних діячів. В її рамках підготовлено серію провокативних матеріалів, які, за задумом авторів, мають перекласти на Україну відповідальність за підрив дамби Каховської ГЕС та створити передумови політичної кризи.

Підготовлені заголовки публікацій мають так званий «клікбейтний» характер та містять прямі звинувачення на адресу військово-політичного керівництва, зокрема, Президента України:

  • «Так не діставайся ти нікому! Зневірившись досягнути успіху у можливому наступі, Зеленський перейшов до тактики випаленої землі, але направленої проти свого народу»;
  • «Вибух дамби має «змити» Зеленського»;
  • «Зеленський робить все, щоб перестати бути «нашим мерзотником»;
  • «Підрив дамби утопить Зеленського і Україну».

Під кожним матеріалом розміщуватимуться коментарі з фейкових акаунтів, начебто від імені українських та іноземних читачів. Вони мають створити враження «живої» дискусії та залучити до обговорення реальних користувачів мережі.

Наявний бюджет проекту складає близько $6 млн з можливістю подальшого збільшення.