Повідомлення

Три обласні державні телерадіокомпанії зняли фільми про героїв-розвідників

2 січня 2015 року
Один з фільмів присвячений воїнам 3 окремого полку спеціального призначення, другий – розвіднику Кирилу Андреєнку
Три обласні державні телерадіокомпанії зняли фільми про героїв-розвідників

Наприкінці грудня минулого року спільними зусиллями трьох обласних державних телерадіокомпаній (ОДТРК) України було завершено підготовку двох фільмів, присвячених розвідникам 3 окремого полку спеціального призначення (3 оп СпП), які брали участь в АТО.

Перший фільм під назвою “Кіровоградці та Війна” щиро та проникливо розповідає про діяльність розвідників полку в зоні АТО. Його зйомка розпочалася влітку минулого року під час доставки до полку благодійної допомоги від земляків та волонтерів. Автор фільму – Оксана Коновець, режисер – Наталія Астратова. Варто зазначити, що над фільмом працювали журналісти й оператори Дніпропетровської, Львівської та Кіровоградської ОДТРК.

Крім того, зазначеними ОДТРК також реалізовано спільний проект з вшанування пам’яті загиблого розвідника 3 оп СпП – капітана Кирила Андреєнка. Три телерадіокомпанії об’єднали свої зусилля через те, що Кирило був уродженцем Дніпропетровська, служив у Кіровограді, навчався, одружився та був похований у Львові.

Три обласні державні телерадіокомпанії зняли фільми про героїв-розвідників

Про життя та службу мужнього українського офіцера-розвідника у фільмі розповідають його родичі, друзі, викладачі Академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного, де він навчався, та бойові побратими.