Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

День Незалежності України – найголовніше свято держави

21 серпня 2014 року
Напередодні державного свята у Головному управлінні розвідки МО України було проведено інформування

День Незалежності України – найголовніше свято держави24 серпня 1991 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Акт проголошення незалежності України. У результаті Україна стала незалежною державою з неподільною та недоторканною територією. Цього року це свято має особливий характер для народу України, оскільки його святкування відбуватиметься – вперше за роки незалежності – в умовах неоголошеної війни.

З нагоди 23-ї річниці Незалежності України у ГУР МО України відбулося інформування “Незалежна Україна: здобутки і втрати у порівняльній перспективі” за участю професора кафедри політології Національного університету “Києво-Могилянська академія” Олексія Гараня.

У своєму виступі Олексій Васильович коротко окреслив події, що передували створенню незалежної держави. Також лектор не оминув увагою позиції міжнародної спільноти щодо подій в Україні та подій, якій відбудуться найближчим часом для вирішення ситуації, яка склалася. Наприкінці зустрічі відповів на найбільш наболілі питання аудиторії. Співробітники ГУР МО України щиро подякували Олексію Васильовичу за цікаву розповідь.