ЗМІ про нас

Чим українські розвідники вразили британських інструкторів: подробиці

10 листопада 2020 року / інтернет-видання “Інформаційний спротив”
Чим українські розвідники вразили британських інструкторів: подробиці

Розвідувальна рота 93-ї бригади “Холодний Яр” розпочала тренування у Навчальному центрі розвідки на Яворівському полігоні Львівської області. Для зарахування на курс розвідники проходять так званий “вхідний контроль” фізичних можливостей під наглядом інструкторів з Великої Британії, які тренують наших армійців в рамках програми ORBITAL, адже без попередньої здачі нормативів розпочати навчання неможливо, інформує прес-служба 93 ОМБр.

Розвідники мали пробігти 2 милі, що дорівнює 3,2 кілометра, із виконанням силових вправ: пресу, відтискань та присідань.

Їхні результати настільки вразили британських інструкторів, що вони вирішили позмагатися із “холодноярцями”. І українські бійці у цьому “двобої” виявилися швидшими, інформують у прес-службі.

У подальшому розвідувальний підрозділ очікує інтенсивна жорстка підготовка. Скажімо, на 12-метровій штурмовій вежі розвідники долатимуть страх висоти, тренуватимуться діяти у екстрених випадках, проходитимуть складну смугу перешкод, розроблену з урахуванням порад спецпризначенців та натівського досвіду.

Такі тренування привчають швидко адаптуватися до зміни обстановки у бою, боротися зі стресом та втомою, призвичаюватися до складних ситуацій, – зазначають у Холодному Яру.