Повідомлення

Частина спецпризначенців, які забезпечували вихід українських військ із Дебальцевого, повернулася додому на відпочинок

24 лютого 2015 року
Решта розвідників продовжує виконувати завдання в зоні АТО

Для забезпечення виходу угруповання українських військ з району Дебальцевого залучався необхідний комплект сил і засобів, у тому числі особовий склад розвідувальних військових частин та підрозділів.

Після виходу у визначені командуванням райони частина розвідників, яка тривалий час брала участь у бойових діях, була направлена у пункти постійної дислокації для відпочинку.

На прибуття воїнів з нетерпінням чекали їх рідні, близькі та місцева громада.

Українці зустріли розвідників біля військових частин вигуками “Герої!” і “Дякуємо!”, квітами та жовто-блакитними кульками. Після цього воїни потрапили у теплі обійми своїх рідних.

Частина спецпризначенців, які забезпечували вихід українських військ із Дебальцевого, повернулася додому на відпочинок                           Частина спецпризначенців, які забезпечували вихід українських військ із Дебальцевого, повернулася додому на відпочинок

Слід зазначити, що під час виконання завдань, декілька розвідників було поранено, у тому числі важко. Одному з важкопоранених спецпризначенців сьогодні вкрай необхідна значна матеріальна допомога для негайного проведення низки складних медичних операцій.

Прохання всіх небайдужих залучитися до збору коштів. Реквізити для допомоги: ЄДРПУ39114709 АТ “Райффайзен Банк АВАЛЬ” МФО 380805 №26007436363. Подробиці за телефоном 0505737761.