Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Бойовий шлях Міжнародного легіону ГУР почався з Ірпеня, — Кирило Буданов

8 червня 2024 року

У документальному фільмі “Легіони світла” із циклу “Воєнна розвідка України” начальник ГУР МО України Кирило Буданов розповів про роль іноземних добровольців під час війни з росією.

“Найбільша їхня роль була саме під час боїв за Київщину, коли на рахунку був кожен боєць і додаткові сили з іноземців, які ми формували з коліс, ― вони розпочали свій бойовий шлях одразу на території Ірпеня”, ― розповів Кирило Буданов.

Також він назвав одну з причин, чому ідею Міжнародного легіону змогли реалізувати саме у структурі ГУР МО України ― зараз проти російських загарбників у лавах Легіону воюють добровольці з 55 країн світу.

“Чому це більш-менш ефективно запрацювало у нас? Тут серед інших аспектів є ще один, досить важливий ― це знання іноземних мов. А оскільки у нас багато співробітників із вільним володінням іноземними мовами, тож нам було легше це зробити”, ― пояснив Кирило Буданов.

  • Як потрапляють у Міжнародний легіон ГУР МОУ?

  • Які бойові завдання виконують легіонери?

  • Що лежить в основі рішень іноземців воювати за Україну?

“Легіони світла” — шостий документальний фільм циклу “Воєнна розвідка України”, створений Артемом Шевченком за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України у співпраці із Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України.