Повідомлення

Бойовий досвід – на озброєння військ

9 квітня 2015 року
Під час першої в зоні АТО науково-практичної конференції командири військових частин та підрозділів одного із секторів обмінялись набутим бойовим досвідом
Бойовий досвід – на озброєння військ

З метою вдосконалення тактики бойових дій у сучасних умовах, організаційно-штатних структур військових частин, забезпечення озброєнням та військовою технікою з ініціативи та під загальним керівництвом керівника сектору командири обговорили можливості розвитку способів застосування та методику підготовки підрозділів сектору в умовах АТО.

Під час заходу кожен з офіцерів отримав можливість виступити та обговорити з колегами нагальні потреби свого підрозділу, поділитися власним досвідом організації та планування бойових дій, управління підрозділами, взаємодії тощо.

При цьому представники підрозділів військової та артилерійської розвідки сектору ознайомили присутніх з особливостями ведення різних видів розвідки, застосування новітніх експериментальних технічних засобів розвідки, антиснайперської боротьби та іншими питаннями.

Враховуючи потребу та доцільність проведення подібних заходів, керівник сектору наголосив на необхідності регулярного проведення подібних конференцій з обміну досвідом.