Повідомлення

Бойове братерство народжене війною

29 жовтня 2014 року
Вчора дружину загиблого розвідника з немовлям з пологового будинку забрали його бойові побратими
Бойове братерство народжене війною

У вересні ц. р. служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України повідомляла про урочисте відкриття у селищі Вільне на Кіровоградщині в Кіровській середній загальноосвітній школі меморіальної дошки на честь загиблого під час АТО сержанта окремого полку спеціального призначення ЗС України Євгена Бурка.

Днями в родині героя відбулася важлива подія – народилася друга дитина. Під час останньої розмови із дружиною Євген дізнався, що в нього буде саме донька і вигадав їй ім’я – Марина.

Дружину загиблого розвідника Аліну Бурко з немовлям з пологового будинку забрали його бойові побратими – військовослужбовці окремого полку спеціального призначення, в якому він проходив службу.

Бойове братерство народжене війною

Про цю подію та про справжню чоловічу дружбу журналісти телеканалу “1+1” підготували сюжет, який не може нікого залишити байдужим.

Переглянути сюжет можна на сайті “Телевізійна служба новин” каналу “1+1”за посиланням: http://tsn.ua/video/video-novini/druzhinu-zagiblogo-geroya-z-nemovlyam-z-pologovogo-zabrali-tovarishi-po-sluzhbi.html?type=1551