Повідомлення

“Біговий флешмоб”

29 січня 2018 року
Започаткував його колишній військовий розвідник на підтримку побратимів, які мерзнуть в окопах і на блокпостах
“Біговий флешмоб”

Володимиру Мухурову – 25 років, за фахом він юрист, має досвід участі в бойових діях – служив розвідником у 74 окремому розвідувальному батальйоні. Ідея започаткувати біговий флешмоб виникла ще три роки тому, відразу після демобілізації. Спочатку участь у ньому взяли колеги та друзі Володимира, цього ж року акція переросла у всеукраїнську.

“Якось вже після демобілізації під час розмови із побратимом я почув від нього такі слова: “Вам там добре, сидите вдома на дивані перед телевізором, а ми тут в окопах – у лютий мороз...”. Тоді було снігу по пояс, мела завірюха. Я подумав, що ми можемо морально підтримати наших військових, показати їм, що нам не байдуже, де вони і що роблять”, – розповідає Володимир. Цього року флешмоб із масштабів районного перетворився на всеукраїнський – волонтери, побратими і колишні однокурcники Володимира з усієї України вирішили приєднатися до акції. Мета учасників – разом подолати якомога більше кілометрів за один місяць. Щодня кожен пробігає якусь відстань, звітуючи про це у соціальних мережах, використовуючи хештеги “#біговий_флешмоб #патріот_підтримки”.

Почали біговий флешмоб у День Соборності. “Для мене цей день символізує єдність, тому й хотів, щоб українці показали свою єдність у підтримці захисників України. Хлопцям, які на передовій, це дуже важливо. Я знаю, що така підтримка здатна підняти бойовий дух краще за матеріальну допомогу”, – пояснює Володимир. Щодня двічі він “здає крос” у своєму рідному селі Дмитрівці, а увечері підбиває підсумки і звітує в мережі.

Минулого року учасникам акції вдалося пробігти одну тисячу кілометрів за 21 день.