Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Бешкетники Сірка”

15 серпня 2022 року
Про один з розвідувальних підрозділів свого з’єднання розповіла пресслужба 92 окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка

“Бешкетники Сірка”Свій взвод вони назвали “Бешкетники Сірка” ще задовго до повномасштабного вторгнення російських окупантів до нашої країни.

Борис та Іван хоч і різного віку, однак, пройшовши пліч-о-пліч не одну ротацію АТО та ООС, стали як брати. І саме вони згуртували довкола себе команду.

“Ми – розвідники. А тому постійно маємо бути напоготові. За вісім років служби вже сформувався колектив дійсно цілеспрямованих людей, які вірять в Україну і прагнуть звільнити її від окупантів. Ті, хто до нас доєднуються – люди непересічні, вже з досвідом та мотивацією – однодумці. І в кожного є наш шеврон, на якому зображено череп та вовча морда, адже ми віримо, що Сірко був характерником та вмів перевтілюватися з людини на тварину і навпаки та наводити на ворога жах, а ми – послідовники великого отамана”.

24 лютого ц. р. для хлопців почався новий етап роботи – інтенсивної та напруженої, тож військові розвідники Сірка у постійному русі.

“Бешкетники Сірка”“Тепер стикаємось із ворогом буквально в обличчя. Бувало, що “вичавлювали” окупантів з українських хат у цивільному одязі. А вони неправильно наголос ставили у назві населеного пункту. От це їх і видавало. Постійно шукаємо підступи до ворогів та намагаємось завдавати їм якомога більше втрат. Сучасна війна вимагає сучасних засобів розвідки і безпілотники в цьому дуже допомагають. Саме завдяки таким “очам” виявляємо більшість ворожих цілей та знищуємо у тісній співпраці з іншими підрозділами. Кожна наша група має певну спеціалізацію – хтось міномет опанував, хтось ВОГами орудує ювелірно. На жаль, бувають втрати, адже противник робить висновки і має неабияку перевагу в артилерії та кількості особового складу, однак пробачити їм Харків, Маріуполь, Донбас, загибель побратимів та дітей – ніколи. Тому наша мета – помста”.

Говорячи про відплату, хлопці згадали випадок у перші дні повномасштабної війни, коли стоячи на одному з постів, повз проїжджало цивільне авто і почався артобстріл. З машини вибіг переляканий батько, а мати відчайдушно намагалася допомогти вилізти донечці. Наші хлопці підхопили дитину і родина сховалася у бліндаж, однак перелякані очі малої українські воїни не можуть забути і досі. Тому розвідники тримають стрій і продовжують “бешкетувати”, знищуючи ворогів.