Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Бачити, щоб знати”

15 липня 2014 року
Ветерани воєнної розвідки відвідали виставку “Бачити, щоб знати”, присвячену Дню українських миротворців
“Бачити, щоб знати”

Експозиція відкрилася у рамках проекту “Україна миротворча” та розповідає про участь військовослужбовців ЗС України у складі миротворчих місій. Організатором заходу виступило Всеукраїнське об’єднання “Союз учасників миротворчих операцій”.

На стендах, у кількох залах Національного історико-архітектурного музею “Київська фортеця” розміщено чимало експонатів, із допомогою яких відвідувачі мають можливість дізнатися про деталі, особливості виконання військовослужбовцями ЗС України завдань зі збереження миру. Окрім військових одностроїв і нагород, в оглядових залах представлено світлини миротворців відомого українського фотожурналіста Олександра Клименка. Деякі експонати були подаровані організаторам виставки представниками ГУР МО України, які свого часу проходили службу у миротворчих місіях.

На відкриття виставки, яка триватиме до 15 серпня, завітали колишні бійці та командири славетного 240 окремого спеціального батальйону. Саме з цього підрозділу розпочалася історія української миротворчості. Гості раділи зустрічі, обіймалися та створювали таку незвичну для сьогодення, але, можливо, дуже потрібну в такий складний для України час, атмосферу свята.