Повідомлення

Автомобіль військових розвідників передали у рівненський музей

7 червня 2017 року
Пошкоджене авто стало символом мужності воїнів 130 окремого розвідувального батальйону

На відкритому майданчику Рівненського обласного краєзнавчого музею, серед зразків військової техніки періоду Другої світової війни, нещодавно з’явився ще один експонат – потрощений автомобіль “Wolkswagen”. Автомобіль був подарований волонтерами громадської організації “Допомога армії – Рівне” 130 окремому розвідувальному батальйону (130 орб) в липні 2015 року для виконання бойових завдань в зоні АТО.

22 листопада 2015 року, повертаючись після виконання бойового завдання в Луганській області, авто підірвалось на фугасі. За кермом був боєць розвідник Андрій Білик, львів’янин. Він загинув на місці.

У травні ц. р. з ініціативи першого командира 130 орб Миколи Капіноса в музеї відбулася акція, присвячена другій річниці створення батальйону, на яку приїхали ветерани 130 орб майже з усіх областей України та волонтери.

Біля уламків автомобіля розвідники поклали квіти, схилили голови перед пам’яттю своїх полеглих побратимів. Після цього ветерани АТО відвідали виставку “Творці історії”, розписалися на прапорі батальйону під гаслом “Неможливого не буває” і подарували його музею.