Повідомлення

Американсько-українська військова співпраця важлива для безпеки всього східноєвропейського регіону

25 листопада 2021 року
Про це заявив начальник ГУР МО України бригадний генерал Кирило Буданов
Американсько-українська військова співпраця важлива для безпеки всього східноєвропейського регіону

Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов із робочим візитом відвідав Сполучені Штати Америки.

У коментарі пресслужбі розвідувального органу вітчизняного оборонного відомства він зауважив, що сьогодні американсько-українська співпраця в секторі безпеки й оборони, зокрема й воєнної розвідки, вийшла на якісно новий рівень: є двостороннє усвідомлення тих безпрецедентних викликів, які переживає Україна і вся демократична спільнота світу.

“Той рівень військово-технічної співпраці, який демонструють Україна й США, зміцнює безпеку східноєвропейського простору та є не менш важливим за інші фронти вільних демократичних суспільств, що протистоять новітнім гібридним викликам, зокрема і з боку правлячого режиму Росії”, – зауважив Кирило Буданов.

Начальник ГУР МО України відзначив, що керівництво української держави та Міністерство оборони України високо оцінюють фундаментальний внесок США у стримування гібридної агресії, що вже понад сім років ведеться проти України путінським режимом, а також активну участь у реформуванні сектору безпеки й оборони нашої держави.

“Без незалежної і стійкої української держави не буде надійного безпекового середовища не лише на східноєвропейському просторі, а й в усій Європі. Тому посилення американсько-української військової співпраці зміцнює безпеку також всієї Східної Європи. Путін грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією”, – додав бригадний генерал Кирило Буданов.