Повідомлення

94 родини розвідників отримали сьогодні ключі від службових осель у декількох містах України

20 травня 2021 року
Одна із таких приємних церемоній відбулася у Києві

94 родини розвідників отримали сьогодні ключі від службових осель у декількох містах УкраїниВосьмого грудня минулого року служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України повідомила про те, що в Києві службове житло отримали 38 родин воїнів- розвідників.

Сьогодні, 20 травня, відбулася подібна приємна для будь-якої родини військовослужбовця подія – ще 94 розвідника отримали ключі від службових осель із високим рівнем комфорту.

94 родини розвідників отримали сьогодні ключі від службових осель у декількох містах України

Вітаючи новоселів, начальник ГУР МО України полковник Кирило Буданов зазначив: “Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, постійну присутність ворога поблизу наших кордонів, на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей і в Криму, поряд із завданням підвищення рівня боєготовності одним із пріоритетних і надважливих завдань для керівництва держави, Міністерства оборони України і Головного управління розвідки залишається підвищення соціальних гарантій військовослужбовців та членів їхніх сімей. Ми проводимо цілеспрямовану, послідовну роботу, докладаємо максимум зусиль для вирішення житлових питань наших співробітників”.

94 родини розвідників отримали сьогодні ключі від службових осель у декількох містах України

“Захищаючи інтереси України в умовах російської збройної агресії, ви повинні бути спокійними за ваших рідних, упевненими, що ваші дружини й діти всебічно захищені та мають належні умови проживання. Наша амбітна мета – розв’язати питання квартирної черги. Я вважаю, що це є важливим чинником для подальшого поліпшення умов військової служби, запорукою віри в краще майбутнє та нашу спільну перемогу. Адже від якісного й ефективного виконання комплексу завдань, які покладаються на воєнну розвідку, залежить прийняття стратегічних рішень, пов’язаних із національною безпекою України. Вдячний кожному з вас за сумлінну службу й наполегливу копітку працю та щиро вітаю з новосіллям!”, – наголосив керівник воєнної розвідки України.