Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

100 гігабайт секретів, вартістю $1,5 млрд ― ГУР отримало масив таємних даних про ВПК окупантів

8 січня 2024 року

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує про отримання 100 гігабайт секретних даних з російського підприємства ООО “специальный технологический центр” (“СТЦ”).

Вказане російське підприємство перебуває під санкціями з 2016 року. На його потужностях виробляють військове обладнання та техніку, що використовується армією рф у війні проти України.

Зокрема, на “СТЦ” виготовляють БПЛА “Орлан” різних модифікацій, цілу низку засобів радіоелектронної боротьби й розвідки, інші військову продукцію.

Масив переданої для ГУР МО України інформації містить документацію на 194 номенклатурні одиниці: креслення, технічні завдання, патенти, програмне забезпечення тощо ― йдеться як про наявні, так і перспективні військові розробки.

За попередніми оцінками, вартість одержаних даних може складати 1, 5 мільярди доларів.

Це суттєвий удар по терористичній москві: вказаний архів уже використовується в цілях зміцнення обороноздатності України та ослаблення держави-агресора.

Отримати закриту інформацію одного із критично важливих підприємств ВПК рф вдалось завдяки ефективній взаємодії з патріотичними представниками громадянського суспільства та медіа спільноти.

Долучитись до спротиву може кожен.

Слава Україні!