00

Повідомлення

Ветерани АТО взяли участь у благодійному волейбольному турнірі

28 лютого 2018 року
Організаторами та засновниками турніру є Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “Українці – разом!” та федерація волейболу України

Змагання проводилися в рамках програми соціальної адаптації та психофізичної реабілітації учасників бойових дій. У них взяли участь 16 команд – представників сектору безпеки і оборони та ветеранів АТО з усієї України.

Бронзовим призером першого Всеукраїнського Чемпіонату “Волейбольна Ліга учасників АТО” зима – 2018 стала команда Національної гвардії України “Ягуар”. Друге місце виборола команда Міністерства оборони України “Острів”. Золото, у запеклій боротьбі, завоювала команда представників Служби безпеки України “Аскольд-СБУ”.

Організатори змагань вітають переможців та дякують усім, хто взяв у турнірі участь, а зібрану благодійну допомогу передадуть для бійця 12 батальйону територіальної оборони Вадима Лемешка, який проходить тривалий курс лікування після складної травми.